Cmimi: Nga Tek

Shitet lokal arreduar 120 m2,Laprake:

Tirana - Tirana - Laprake
270 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Ambient biznesi ne shitje,Bar-Cafe i ndodhur ne Laprake,shume afer rruges kryesore. Biznesi eshte zhvilluar ne nje zone te mire dhe te populluar. Siperfaqja e brendeshme e barit eshte 60 m2,sip e verandes 60 m2. Eshte i mireorganizuar,klientele e rregullt prej vitesh. Preferohet shume edhe per faktin se jashte ka kend lojrash per femije, i cili eshte vendosur nga pronaret e biznesit, parkim per makine. Shitet i kompletuar si biznes ne aktivitet. Cmimi:270.000 Eur Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1174
  • Cmimi: 270 000€
  • Siperfaqe: 120.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Laprake
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array