Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje 2+1&garazhd,tek Fresku:

Tirana - Tirana - Fresku
62 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet apartament 2+1 &garazhd tek Fresku,Rruga e Thesarit, prane me shkollen 9 vjecare 17 Shkurti. Sip. totale eshte 84 m2,kati 2 banim ne pallat 7 katesh. Organizimi : Sallon+gatim,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka izolim total fasade me lesh guri e gips,i shtruar me parket,sistem kondicionimi. Elektroshtepiaket jane te markave Elektrolux,AEG,Zanusi,Candy,Sony. Hidrosanitaret jane Hansgroe,ballkoni me tende. Shitet i mobiluar dhe eshte i pabanuar me pare. Garazhi eshte reth 70 m2,me qepen me pult. Cmimi ne total Apartament+garazhd: 62.000 Euro Ne proces hipotekimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1167
  • Cmimi: 62 000€
  • Siperfaqe: 84.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Not Provided
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array