Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile luksoze 3 Kateshe ,tek TEG:

Tirana - Tirana - TEG
1€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Vile 3 kateshe ne nje Rezidence te re ne proces ndertimi, ne zonen e Mjull Bathores ,Sauk prane qendres tregtare TEG. Prona ndodhet në një rezidencë banimi e perbere prej 10 vilash e cila ofron cilësi shumë të lartë ndertimi pa humbje në sipërfaqet e ambienteve, lartësi kati, infrastrukture, pamje të bukur të zonës, gjelbërim, siguri, administrim, jetese ne komunitet etj. Kati 0 i viles ka nje siperfaqe prej 77 m2, ofron nje oxhak i cili lidhet me tre katet e viles. Ky kat organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme, ku perfshihet ambienti i gatimit, i ngrenies dhe nje hapesire per biblioteke. Gjithashtu ky kat permban dhe nje depo, dhome lavanderie dhe tualet. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 78 m2 ku ofron dy dhoma gjumi, secila me nje tualet perkates dhe nje dhome matrimoniale me nje garderobe personale dhe gjithashtu nje tualet. Kati i dyte organizohet nga nje dhome e dyte matrimoniale me garderobe dhe tualet perkates, nje dhome ndenje dhe dy veranda te medha. Vila vjen gjithashtu dhe me nje siperfaqe te madhe oborri te gjelberuara prej 274 m2, dhe me 2 poste parkimi. Eshte zone mjaft e kerkuar per shkak te qetesise qe e karakterizon dhe faciliteteve, si aksesi i shpejte ne autostraden Tirane-Elbasan, afrimiteti me qendren tregtare, bar-kafe, restorante. Cmimi:sipas kerkeses

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1124
  • Cmimi: 1€
  • Siperfaqe: 274.00 m²
  • Dhoma gjumi: 4
  • Tualetet: 4
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: MJULL BATHORE
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array