Cmimi: Nga Tek

Magazine me qera 700 m2, Kombinat:

Tirana - Tirana - Kombinat
2 200€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera Ambient biznesi per Magazina ose Fasoneri ne zonen e Kombinatit. Siperfaqe totale eshte 700 m²,kati 0 i Objektit. Organizim: Ambient pune ,salle mbledhjesh,magazine dhe tualet. Zone ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Cmimi:2200 Eur/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1115
  • Cmimi: 2 200€
  • Siperfaqe: 700.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: KOMBINAT
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array