Price: From To

Shitet 1+1 &Oborr 112 m², VALAMAR:

Durres - Durres - Gjiri Lalzit
61 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet super Apartament 1+1 me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 51 m2 oborr , kati i 1 banimit tek Valamar, Gjiri i Lalzit. E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon +gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe oborri personal. Ne cmim perfshihet edhe 1 post parkimi 13 m2, perpara pallatit. Gati per banim! Cmimi Okazion : 61.000 Euro.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 426
 • Price: 61 000€
 • Area: 51.00 m²
 • bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 1
 • Mortgage: No
 • Address: Gjiri i Lalzit
 • City: Durres
 • Zone: Array