Cmimi: Nga Tek

Shitet 1+1 &Oborr 112 m², VALAMAR:

Durres - Durres - Gjiri Lalzit
61 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet super Apartament 1+1 me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 51 m2 oborr , kati i 1 banimit tek Valamar, Gjiri i Lalzit. E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon +gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe oborri personal. Ne cmim perfshihet edhe 1 post parkimi 13 m2, perpara pallatit. Gati per banim! Cmimi Okazion : 61.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 426
 • Cmimi: 61 000€
 • Siperfaqe: 51.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Gjiri i Lalzit
 • Qytet: Durres
 • Zone: Array