Price: From To

Apartment me qera 2+1,afer Ring-ut:

Tirana - Tirana - Zogu I Zi
380€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera Apartament 2+1+2 e mobiluar perballe Ring Center . Pallati eshte i ri, i mirembajtur, me adimistrator dhe ashensor me cip Apartamenti ndodhet ne katin e fundit. Organizimi :Sallon&kuzhine ,2 dhoma gjumi,2 banjo,ballkon te madh me pamje te lire. Eshte i mobiluar dhe me pajisje elektroshtepiake (mund te jepet dhe bosh). Lirohet me date 1 Gusht! Cmimi:380 Euro/Muaj

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1577
 • Price: 380€
 • Area: 102.00 m²
 • bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Price/m2:
 • Floor: 8
 • Mortgage: No
 • Address: ZOGU I ZI
 • City: Tirana
 • Zone: Array