Price: From To

Apartament me qera 1+1 ,Don Bosko:

Tirana - Tirana - Don Bosko
400€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti per qira 1+1 ne pallat te ri cilesor tek zona e Don Boscos. Disponon nje siperfaqe totale prej 91 m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar se fundmi 2021, eshte ne katin e pare banim mbi dyqane. Ka nje planimetri shume te mire dhe ka nje orientim me diell. Apartamenti eshte i investuar,por eshte bosh. Mund te perdoret per banim ose zyra. Cmim:400 Eur/muaj

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1190
  • Price: 400€
  • Area: 91.00 m²
  • bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Price/m2:
  • Address: Don Bosco
  • City: Tirana
  • Zone: Array