Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 2-Kate luksoze,San Nicolas:

Vlore - Vlore - Dhermi
632 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Rezidenca turistike edhe rezidenciale e pozicionuar në bregdetin Shqiptar në një zone unike dhe elitare vetem 150 m nga deti, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Është vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, në gjelberim, në ajer të paster dhe pranë freskisë së detit. “San Nicolas” do të ofrojë sherbime të ndryshme si ambiente tregtare, një Hotel me sipërfaqe prej 15,000 m2, Godinë sherbimi prej 1783 m2, bar-kafe-restorante, kënde lojrash për fëmijë, kënde sportive, pishinë të përbashkët, ambiente rekreative, qender sportive, vije bregdetare private, shëtitore buzë detit, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, investim të sigurte etj. Rezidenca do të ofrojë punime shumë cilësore, fasadë alumini termik dopion xham, parapetet e ballakoneve me xham, veshje të mureve me gurë të zonës, orientim lindje – perëndim të cilat do ti japin një ndricim natyral gjatë gjithë ditës vilave dhe apartamenteve. Vile individuale e vogel në shitje 2 katshe me sipërfaqe ndërtimi 199 m2 + tokë nga 580 m2 me orientimin jug-lindje-perëndim-veri dhe pamje të bukur nga deti Jon. Kati përdhe organizohet nga ambient ndenje + ngrënie + kuzhinë, 1 tualet dhe veranda. Kati parë organizohet nga dhomë matrimoniale + tualet + ballkon, 2 dhoma gjumi dhe tualet dite me dritare. Vila ka pishine personale. Vila ka dhe 2 vende për parkim. Cmim:672.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1639
  • Cmimi: 632 000€
  • Siperfaqe: 220.00 m²
  • Dhoma gjumi: 4
  • Tualetet: 3
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: PALASE,DHERMI
  • Qytet: Vlore
  • Zone: Array