Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje luksoze 2+1,afer NOBIS:

Tirana - Tirana - Rruga e Kosovarëve
249 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament cilesor I tipit 2+1, i pozicionuar tek Rruga e Kosovareve,ngjitur me Nobis. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 104 m2. Organizim: Sallonin e ndenjes dhe kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,2 ballkone. Kubaturë e rregullt, pozicion i favorshëm gjeografik,dopio xham, e termoizoluar, Punime teper cilesore. Mundësi të ndryshme shfrytëzimi per zyra ose banim. Çmimi:249.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1623
 • Cmimi: 249 000€
 • Siperfaqe: 104.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: RRUGA E KOSOVAREVE
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array