Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje luksi 4+1 arreduar,Vlore:

Vlore - Vlore
270 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet super Apartament me pamje nga deti,plazh i vjeter ne Vlore. Apartamenti organizohet ne 4+1 me 2 tualete,verande e madhe dhe lavanderi. Siperfaqe e Apartamentit eshte 200 m2,me ashensor. Cmimi:270.000 Euro Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1594
 • Cmimi: 270 000€
 • Siperfaqe: 200.00 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Tualetet: 3
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: PLAZH I VJETER
 • Qytet: Vlore
 • Zone: Array