Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1 ,tek Turdiu:

Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
1€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 79.5 m2. Organizimi: salloni i ndenjejes + gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, kati 6 banim me ashensor. E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut. E pajisur me hapesira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash, te gjitha ne funksion te komunitetit. Cmimi: Sipas kerkeses Ne faze karabina.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1514
 • Cmimi: 1€
 • Siperfaqe: 79.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: TURDIU REZIDENCE
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array