Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 3 Kateshe ,ne Shengjin:

Lezhe - Lezhe
130 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Vile 3 Kateshe ne Shengjin,Lezhe. Cdo kat ka siperfaqe 130 m2 . Vetem kati i dyte eshte i rregulluar dhe i mobiluar,katet tjera jane vetem me mure. Kati perdhes esht i ndare ne dy hyrje. Kati i dyte ka 2 dhoma gjumi (njera me tualet),guzhine ,sallon, tualet dhe ballkone rreth e perqark. Kati i trete :Sallon ,2 tualete ,2 dhoma ,guzhine e ballkon. Disponon 650 m2 toke rreth e perqark. Cmimi:130.000 Euro Me hipoteke te rregullt.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1456
  • Cmimi: 130 000€
  • Siperfaqe: 390.00 m²
  • Dhoma gjumi: 4
  • Tualetet: 3
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: SHENGJIN
  • Qytet: Lezhe
  • Zone: Array