Cmimi: Nga Tek

Shitet dyqan 62 m2, Rr Haxhi Dalliu:

Tirana - Tirana
124 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet dyqan ne pallat ri cilesor,ne rrugen Haxhi Dalliu , prane shkolles Harry Fultz. Siperfaqe totale eshte 62 m2,me 1 tualet brenda. Dyqani ka vetrata te dyanshme per mundesi reklamimi dhe veranda te dyanshme. Cmimi:124.000 Eur Me hipoteke te rregult!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1316
 • Cmimi: 124 000€
 • Siperfaqe: 62.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Rruga : Haxhi Dalliu
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array