Cmimi: Nga Tek

Jepet për qira Hotel, ne Shëngjin:

Lezhe - Lezhe
7 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Hotel për Qira në Kune,Shëngjin perballe detit. Objekti ka një sipërfaqe totale trualli 1000 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 3500 m2. Godinë eshte 7- kateshe, me ashensor,ku kati i parë është ideuar të jetë recepsioni dhe restoranti bashkë me kuzhinën, ndërsa katet lart janë 52 dhoma te tipeve te ndryshme. Hoteli është i pozicionuar në vijën e dytë, 100m distancë me detin,duke mundësuar që pjesa më e madhe e dhomave të gjumit të jenë me pamje deti. Cmimi: 7500 Eur/muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1187
  • Cmimi: 7 500€
  • Siperfaqe: 3 500.00 m²
  • Dhoma gjumi: 52
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: SHENGJIN
  • Qytet: Lezhe
  • Zone: Array