Price: From To

Shitet Apart. rezidencial 1+1,Kashar:

Tirana - Tirana - Bulevardi Kashar
51 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament rezidencial 1+1,ne nje nga zonat me te kerkuara te Kryeqytetit se fundmi,te Bulevardi Yzberisht-Kashar. Siperfaqja totale eshte 69 m2. Orientimi jug-perendim,kubature shume e rregullt Mundesi per post parkimi brenda nderteses Organizimi i apartamentit:Ambient ndenjieje dhe ambient gatimi i bollshem, 1 dhome gjumi,1 tualet,korridor lidhes midis ambienteve,1 ballkon. I konceptuar per te qene ndertim i nje trendi modern dhe bashkekohor . Pozicionimi i tij ofron qetesi dhe krijon lehtesi me kopeshte ,shkolla ,qendra spitalore,qendra tregetare,orientimi jug-lindje . Duke qene ne faze ndertimi krijon mundesi per organizim te pershtatur me kerkesen e klientit. Izolim termik,Izolim akustik,sisteme ventilimi cilesor. Cmimi: 51.500 Euro Ne faze karabina!

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1620
 • Price: 51 500€
 • Area: 69.00 m²
 • bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 4
 • Mortgage: No
 • Address: BULEVARDI KASHAR
 • City: Tirana
 • Zone: Array