Price: From To

Shitet Toke 24.000 m2, Vile-Bashtove:

Durres - Durres
1€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet toke are tek Rruga e Plazhit,ne Vile-Bashtove,Kavaje. Siperfaqja totale eshte 24.000 m2. Zona eshte e banueshme dhe shume e qete. Cmim:Sipas kerkeses. Toka disponon te gjitha dokumentacionet perkatese per ndertim.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1458
  • Price: 1€
  • Area: 24 000.00 m²
  • bedrooms:
  • Bathrooms:
  • Price/m2:
  • Address: VILE BASHTOVE
  • City: Durres
  • Zone: Array