Price: From To

Shitet Truall 1620 m2, Koder-Kashar:

Tirana - Tirana - Kashar
73 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Toke are tek Mbikalimi i Rinasit,Koder Kashar,prane Univers Reklama. Siperfaqe totale eshte 1620 m². Ka mundesi investimi dhe shfrytezimi. Eshte ne zone me studim nga Bashkia: Lartësia në Kate 2, Lartësia në Metra 8, Intesitet 0.3, KSHT 30 %, E pershtatshme per ndertim kapanonesh ose banim. Zona eshte mjaft e qete e paster e aksesushme dhe ne rruge. Cmimi:73.000 Eur Me hipoteke te rregullt!

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1451
  • Price: 73 000€
  • Area: 1 620.00 m²
  • bedrooms:
  • Bathrooms:
  • Price/m2:
  • Address: KODER KASHAR
  • City: Tirana
  • Zone: Array