Price: From To

Shitet Toke 2000 m2,ne Qafe Llogara:

Vlore - Vlore
200 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet ose kembehet toke buze Parkut Kombetar ne Llogara. Toka e tipit (pyll), e lokalizuar ne zonen e Dukatit ka pamje te siperme te detit dhe te maleve.Vend i fresket,plot me pisha,ajer i paster. Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m2, pozicion strategjik ne ane te rruges. Eshte direkt prane rruges kombetare Vlore-Sarande,prane burimit te sorkadhes me pamje nga Gjiri I Vlores. Pranojme edhe kembim me Apartamente apo Dyqane ne Tirane, ose jepet per bashkepunim me ndonje Investitor per biznes turistik, duke qene se eshte pak minuta larg Tunelit te Llogarase dhe Pikes Turistike Llogara. Cmimi : 200.000 EUR Me hipoteke te rregullt!

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1385
  • Price: 200 000€
  • Area: 2 000.00 m²
  • bedrooms:
  • Bathrooms:
  • Price/m2:
  • Address: DUKAT,VLORE
  • City: Vlore
  • Zone: Array