Price: From To

Shitet Apartament 2+1,prane Concord:

Tirana - Tirana - 5 Maji
79 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet apartament cilesor prane tregut ,tek 5 Maji. Apartamenti disponon siperfaqe totale: 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim. Organizohet nga salloni ndenjes+gatim, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 1 ballkon pamje fantastike,orientim lindje. Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike. Cmimi: 79.500 Euro. Ne faze ndertimi.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 674
 • Price: 79 500€
 • Area: 100.00 m²
 • bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 6
 • Mortgage: No
 • Address: Not Provided
 • City: Tirana
 • Zone: Array