Price: From To

Shes hyrje 2+1,Kompleksi Turdiu:

Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
74 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet apartament qe ndodhet ne katin e 6 banimit tek Kompleksit “Garden Residence Turdiu”, ka nje siperfaqe totale prej 110 m² dhe eshte I orientuar drejt Lindjes. Kompleksi ne fjale eshte kompleksi me I ri dhe me bashkekohor qe po ndertohet ne kryeqytet, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit. I ndodhur ne nje pozicion te pershtatshem “Garden Residence Turdiu” Eshte nje kompleks multifunksional me parking te dedikuar, pishine, gjelberim dhe park për femijet, i kushton nje vemendje te veçante hapesirave te gjelbra, me shume peme te mbjella dhe hapesira rekreative per te rritur dhe femije. Perbehet nga salloni+ gatim,2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 ballkon. Cmimi: 74.000 Euro. Eshte ne faze karabina !

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 424
 • Price: 74 000€
 • Area: 110.00 m²
 • bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Price/m2:
 • Floor: 6
 • Mortgage: No
 • Address: Fusha e Aviacionit
 • City: Tirana
 • Zone: Array