Price: From To

Shitet Apartament 1+1,ne Porcelan:

Tirana - Tirana - Porcelan
87 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen Porcelanit. Siperfaqe totale e apartamentit 87 m2, kati i 5 banimit ne kompleksin rezidencial. Fushe-pamje ,plot diell. Organizimi: Ambjenti ndenjie+guzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cilesia e ndertimit eshte superiore dhe ambientet te bollshme. Cmimi:87.500 Euro Ne faze ndertimi!

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1621
 • Price: 87 500€
 • Area: 87.00 m²
 • bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 5
 • Mortgage: No
 • Address: PORCELAN
 • City: Tirana
 • Zone: Array