Price: From To

Zyra me qera 520 m2,Rruga e Kavajes:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
8 400€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera Ambient biznesi(zyra) në rrugën e Kavajës, Sipërfaqja totale eshte 520 m2,kati 9. -Camera Sigurie 24/7 -Recepsion (marrje ne dorzim pakosh, dokumentash, orientim i paleve te interesuar drejt zyres perkatese) -Sistem Alarm Zjarri -Pastrim dhe Mirembajtje i Ambjenteve te Perbashketa. Cmimi: 8.400 Euro/Muaj

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1590
 • Price: 8 400€
 • Area: 520.00 m²
 • bedrooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Price/m2:
 • Floor: 9
 • Mortgage: No
 • Address: RRUGA E KAVAJES
 • City: Tirana
 • Zone: Array