Price: From To

Shitet Vile & pishine,Resorti Valamar:

Durres - Durres - Hamallaj
650 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Super Vile me pishine tek Rezidenca Vala Mar! Rezidenca “Vala Mar”, destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe rajon. Vala Mar Residences ndërthur eksperiencën, profesionalizmin dhe metodologjinë e përparuar, në interes të banorëve të ardhshëm, komunitetit lokal dhe turizmit në Shqipëri. Rezidencat e kompleksit do të zhvillohen me një përzierje të përbërësve të banimit duke përfshirë vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme. Këto rezidenca moderne dhe komode gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, kryesisht me pisha të buta e të egra, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit. Vila ka siperfaqe trualli 300 m² dhe siperfaqe totale ndertimi 175 m². Organizohet ne 2 Ambjente ndenje ,ambjent gatimi,4 dhoma gjumi,4 tualete oborr,depo dhe pishine personale. Vila shitet e mobiluar moderne,2 vende parkimi,dush ne oborr. Sistem kondicionimi.Sistem vaditje me pus. Instalime elektrike dhe hidraulike me materiale bashkekohore. Cmimi :650.000 Euro Me hipoteke te rregullt!

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1561
  • Price: 650 000€
  • Area: 300.00 m²
  • bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Price/m2:
  • Address: VALAMAR
  • City: Durres
  • Zone: Array