Price: From To

Shitet Truall 700 m²,Farke e Madhe:

Tirana - Tirana - Farke
50 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet tokë are në Farke te Madhe, prane Unazes se Re. Trualli ka një sipërfaqe totale 700 m2. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te qete. Cmimi:50.000 Euro Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1484
  • Price: 50 000€
  • Area: 700.00 m²
  • bedrooms:
  • Bathrooms:
  • Price/m2:
  • Address: Farke e madhe
  • City: Tirana
  • Zone: Array