Price: From To

Shitet Toke Are 500 m2 ,ne Farke:

Tirana - Tirana - Farke
52 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet toke ne Farke me siperfaqe totale 500 m2 Toka eshte e pozicionuar prane Liqenit te Farkes me akes direkt ne rruge . Eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile ,ku lartesia maksimale mund te jete per 3 kate dhe lartesi te viles 11 m . Koeficenti i ndertimit eshte 0.6 . Toka nuk ka kufizime ligjore , nuk eshte zone e mbrojtur natyrore . Cmimi 52.000 Euro Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1464
  • Price: 52 000€
  • Area: 500.00 m²
  • bedrooms:
  • Bathrooms:
  • Price/m2:
  • Address: Farke
  • City: Tirana
  • Zone: Array