Price: From To

Shitet Hyrje 2+1, Pallati me Shigjeta:

Tirana - Tirana - Pallati me Shigjeta
98 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Ne rrugen Irfan Tomini tek pallati me shigjeta shitet apartament 2+1. Ka siperfaqe 113 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne: Sallon ndenje ,ambient gatimi te vecuar , 2 dhoma gjumi ,2 ballkone dhe 2 tualete. Cmimi:98.000 Euro Me hipoteke te rregullt!

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1373
  • Price: 98 000€
  • Area: 113.00 m²
  • bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Price/m2:
  • Address: PALLATI ME SHIGJETA
  • City: Tirana
  • Zone: Array