Price: From To

Shitet Apartament luksi 2+1 , 5 Maji:

Tirana - Tirana - 5 Maji
106 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament cilesor 2+1 tek Rruga 5 Maji ,tek Tregu. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 110 m2,me ashensor. Organizohet ne sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualet dhe 1 verande . Eshte i pozicionuar ne katin e 7-te banim . Punime super cilesore izolim,kapote,hidrosanitare inkaso. Cmimi:106.000 Euro Ne faze ndertimi!

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1324
  • Price: 106 000€
  • Area: 110.00 m²
  • bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Price/m2:
  • Address: 5 MAJI
  • City: Tirana
  • Zone: Array