Price: From To

Shitet Vile 2 kateshe,Kompleksi Lura:

Durres - Durres - Gjiri Lalzit
240 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Në kompleksin Lura Residencë, vetëm 300 m nga Deti Adriatik shitet vile dubleks e bashkangjitur. Një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Gjirit të Lalzit, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër, qetësisë që ofron zona dhe vetëm 40 minuta nga Tirana. Kompleksi ofron siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, bar, restorant, supermarket, palester, infrastrukturë moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, jetesë në komunitet etj. Vilë e bashkangjitur 4+1 në shitje me sipërfaqe totale 177 m2 + 32.7 m2 sipërfaqe verande + 110 m2 oborr. Vila organizohet ne dhomë ndenjë +guzhinë, 4 dhoma gjumi, 3 tualete njëri prej të cilëve është me dritare, dy veranda dhe oborr. Me orientimin jug-perëndim dhe me pamje shumë të mirë të zonës. Ka punime cilësore në faza gati te përfunduara. Cmimi:240.000 Eur Me hipoteke te rregullt!

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1094
  • Price: 240 000€
  • Area: 210.00 m²
  • bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Price/m2:
  • Address: LURA
  • City: Durres
  • Zone: Array