Cmimi: Nga Tek

Magazine me qera 600 m2,ne Tufine:

Tirana - Tirana
750€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera Magazine me sip 600 m²,prane stacionit te Tufine-Kombinat. Ka lartesi 4 mt ,uje dhe drita 24 ore,2 tualete,zyre,koridor,linje 3 fazore,me oborr te rrethuar me mur e porte ne vehte,me vend te bollshem per parkimin e automjeteve. Rruge e asfaltuar deri ne magazine, mund te futen edhe mjetet e renda si maune per shkarkim malli. Magazina eshte shume e mirembajtur nje mundesi shume e mire per biznes si rrobaqepesi,mobileri,shtypshkronje,magazinim malli etj.. Cmimi :750 Euro/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 883
  • Cmimi: 750€
  • Siperfaqe: 600.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: TUFINE
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array