Cmimi: Nga Tek

Ambient Biznesi me Qira::

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
400€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ambienti ndodhet ne zonen e Komunes se Parisit dhe ka nje siperfaqe prej 110 m² dhe nje cmim prej 400 €/muaj, ndodhet ne katin e dyte.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 88
  • Cmimi: 400€
  • Siperfaqe: 110.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2: 4€
  • Adrese: Rr. Komuna e Parisit, Tirana 1000, Albania
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array