Cmimi: Nga Tek

Ambient biznesi me qera 300 Euro:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
300€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera Kati 1, 130 m² 300 Euro (Globi). Eshte i organizuar nga salloni, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni, dhe ka siperfaqe 135m2. Ka 2 garazhe me siperfaqe 60m2. Jepen si per biznes dhe per banim. Ka qene perdorur per seli kompanie te huaj per shume kohe. Cmimi: 300 Euro/muaj.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 241
 • Cmimi: 300€
 • Siperfaqe: 130.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: tek Globe
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array