Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 3 Kateshe,Secret Garden:

Tirana - Tirana - TEG
500 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Vile 3 kateshe ne kompleksin Secret Garden Residence. Ka siperfaqe 347 m². Organizohet ne katin e zero ne nje bodrum. Ne katin e pare ne nje sallon se bashku me ambientin e ngrenjes, me ambientin e gatimi te vecuar, nje depo, nje verand dhe nje tualet . Kati e dyte tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Vila disponon dhe dy poste parkimi. Kompleksi ju ofron siguri dhe qetesi. Secret Garden Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise se zones. Zona eshte e zhvilluar me komplekse banimi prane Rolling Hills Luxury Residence, TEG, Tirana International School dhe World Academy of Tirana. Prona eshte ne ndertim dhe perfundon per 6 muaj. Cmimi :500.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1640
  • Cmimi: 500 000€
  • Siperfaqe: 347.00 m²
  • Dhoma gjumi: 4
  • Tualetet: 4
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: MULLET-TEG
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array