Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,tek Delijorgji:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
262 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 tek Kompleksi Delijorgji. Ndodhet ne katin e 4-te te banimit, me punime super cilesore. Ka siperfaqe totale prej 131.8 m2 dhe perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma,2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte kompleksi rezidencial me i mire ne kryeqytet ku bie ne sy cilesia e punimeve,komforti,park per femije . Cmimi: 262.500 Euro Garazhd Extra :20.000 Euro Nxitoni ta beni tuajin !

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1635
 • Cmimi: 262 500€
 • Siperfaqe: 132.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: DELIJORGJI
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array