Cmimi: Nga Tek

Shitet Papafingo 204 m2,Liqeni i Thate:

Tirana - Tirana - Liqeni i Thate
175 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Papafingo, me pamje te mrekullueshme,tek zona e Liqenin te Thate. Organizmi:Sallon+ambjent gatimi me vete,2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 verande. Sip totale eshte 204 m2 ,ku Sip e brendshme eshte 147 m² dhe veranda 57 m². Ndodhet ne katin 5 te fundit,me ashensor,vend i qete dhe ajer i paster. Gati per banim. Cmimi:175.000 Euro. Ne proces hipotekimi.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1619
 • Cmimi: 175 000€
 • Siperfaqe: 204.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: LIQENI I THATE
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array