Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1 ,Pazari i Ri:

Tirana - Tirana - Tefta Tashko Koco
197 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 me sip.122 m2,tek Kompleksi me i ri,tek Pazari i RI. Kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe po ndertohet ne Tirane, me punime brenda cdo standarti ndertimi dhe teper cilesor. Organizohet nga: 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit,2 dhome gjumi, 2 tualete ,1 ballkon. -Rezidencë luksoze me cilësi të lartë ndërtimi -11 kate mbi tokë, 2 kate parkimi nëntokë -700 m2 hapsirë rekreative dhe kënd lojrash për fëmijë -Orientim eshte perëndim -Sistem multisplit për ngrohje- ftohje qendrore -Fasadë e ventiluar -Apartament perfekt,me planimetri ideale per nje jetese sa me te lumtur. Cmimi: 197.000 euro. Ne faze karabina!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1611
  • Cmimi: 197 000€
  • Siperfaqe: 122.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Pazari i Ri
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array