Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,ne Kinostudio:

Tirana - Tirana - Kinostudio
129 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1, pallat i ri tek Rruga Aleksander Moisiu,Kinostudio. Sip totale eshte 117 m2,me ashensor modern. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,korridor dhe ballkon. Orientimi jug. Sistem me performancën më të lartë të izolimit termik dhe akustik,me një dizanj modern për te sjellë elegance në shtëpine tuaj. Vetrata me dopio xham termik Solar + Argon 4/16/4,Profile plastike PVC Arkitekturë moderne,efiçencë energjitike dhe aplikim të teknologjisë së fundit në ndërtim! Apartament me standartet më të larta të momentit duke ofruar cilësi maksimale në cdo detaj! Cmimi: 129.500 Eur

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1609
 • Cmimi: 129 500€
 • Siperfaqe: 117.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 8
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: KINOSTUDIO
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array