Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament cilesor 2+1, Sauk:

Tirana - Tirana - Sauk
106 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Rezidenca ofron ambiente private dhe familjare larg nga zhurmat e jetes se vrullshme te kryeqytetit ne Sauk. Eshte pjese e nje kompleksi i perbere nga godine banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke . Ne kete kompleks disponojme apartament 2+1+2 per shitje. Informacione mbi apartamentin : • Sipërfaqja 118 m2 • Kati 4 banim. Organzimi : • Ambient ndenjie. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • 2 Tualete. • 1 Ballkon. Detaje të tjera : • Planimetri e rregullt. • Punime cilesore. • Kompleksi ofron siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, si edhe ka infrastrukturë moderne. • Kompleksi eshte faze pllake(perfundimi) Cmimi:106.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1608
 • Cmimi: 106 000€
 • Siperfaqe: 118.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Sauk
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array