Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,Tregu Elektrik:

Tirana - Tirana - Alidemi
99 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 87m ne katin e 5 ne nje pallat te ri me ashensor i ndertuar dhe shume cilesor. Apartamenti ka planimetri te rregullt, dhe organizohet nga nje koridor ndares, sallon bashke me guzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimin e ka te gjithe nga lindja dhe me pamje te lire. Ndodhet ne zonen e Tregut Ri Elektrik. Cmimi:99.000 Euro Gati per banim.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1602
 • Cmimi: 99 000€
 • Siperfaqe: 87.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: ALI DEMI
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array