Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,tek Mirabella:

Tirana - Tirana - Oxhaku
58 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartament ne shitje 1+1,kati 9 pallat modern në zonën e Oxhakut,tek Mirabella Rezidence. Sipërfaqe totale eshte 60.5 m2,spacioz dhe plot drite. Organizim:Ambienti ndenjes + gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon. Ndertim i ri teper cilesor. Cmimi: 58.000 Eur Ne faze karabina!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1600
 • Cmimi: 58 000€
 • Siperfaqe: 61.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 9
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: MIRABELLA REZIDENCE
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array