Cmimi: Nga Tek

Shitet Truall per Vila 14.000 m2,TEG:

Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
1 600 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet truall 14.000 m2 ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane prane qendres tregtare ''TEG'' dhe kolegjit grek Arsekio. Trualli eshte i pozicionuar ne nje koder dhe ka nje pamje te bukur. Zona eshte e studiuar per ndertim vilash. Cmimi:115 Euro/m2 Me hipoteke te rregullt.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1593
  • Cmimi: 1 600 000€
  • Siperfaqe: 14 000.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2: 130€
  • Adrese: TEG
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array