Cmimi: Nga Tek

Zyra me qera 520 m2,Rruga e Kavajes:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
8 400€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera Ambient biznesi(zyra) në rrugën e Kavajës, Sipërfaqja totale eshte 520 m2,kati 9. -Camera Sigurie 24/7 -Recepsion (marrje ne dorzim pakosh, dokumentash, orientim i paleve te interesuar drejt zyres perkatese) -Sistem Alarm Zjarri -Pastrim dhe Mirembajtje i Ambjenteve te Perbashketa. Cmimi: 8.400 Euro/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1590
 • Cmimi: 8 400€
 • Siperfaqe: 520.00 m²
 • Dhoma gjumi: 7
 • Tualetet: 4
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 9
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: RRUGA E KAVAJES
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array