Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,Plazh i Vjeter:

Vlore - Vlore
72 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e plazhit te vjeter,afer Hotelit Kraal ne Vlore. Siperfaqe totale eshte 83 m2,pallat i ri. Perbehet nga salloni + gatim, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe verande . Ndodhet ne Katin 2 te godines. Eshte ne nje kompleks me bare, dyqane,aktivitete te tjera biznesi. Vendodhja e perkryer per nje jetese te larte. Cmimi: 72.000 Euro Gati per banim.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1587
 • Cmimi: 72 000€
 • Siperfaqe: 83.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: PLAZH I VJETER
 • Qytet: Vlore
 • Zone: Array