Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1, Lungomare:

Vlore - Vlore
106 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartament 2+1 ne shitje ne vije te pare ne zonen e Bregdetit ( Lungomare Vlore), Info pergjithshme: Strukture Banimi Dhe Sherbimesh 10 kate. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , i perfunduar ngjitur me Shkollen e Marines. Siperfaqe totale 96,4 m2 i pozicionuar ne katin e 3-te, te nje pallati 10 katesh. Pozicionimi apartamentit eshte Lindje/Jug/Perendim I organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet , 2 ballkone dhe korridori madh dhe i gjere i cili ben dhe shperndarjen neper dhoma. Salloni ka drejtim Jug/Perendim me nje ballkon te madh ku mund te shijosh nje pamje fantastike te bregdetit te Vlores. Dhomat e gjumit dhe banjo jane te gjitha me dritare e ballkon ky hyn nje drite e mjaftueshme dhe ajrim i perhershem. Mundesi shume e mire investimi. Cmimi:106.000 Euro Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1571
 • Cmimi: 106 000€
 • Siperfaqe: 97.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Lungomare
 • Qytet: Vlore
 • Zone: Array