Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament elitar 2+1,Radhime:

Vlore - Vlore
320 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament elitar tipit 2+1&garazhd ne Radhime,Vlore. Ndodhet ne vije te pare buze detit,kati 5 ne objekt. siperfaqe totale eshte 150 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor qe ben shperndarjen ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, ku njera prej tyre ka ballkon spacioz i cili mundeson pamjen nga deti. Salloni ka dalje ne verande e cila te ofron nje pamje piktoreske. Apartamenti posedon nje garazh 20 m2. Eshte i arreduar se fundmi dhe ka detaje luksoze, si edhe nje cilesi te larte te punimeve. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar si ne foto. Cmimi:320.000 Euro Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1568
 • Cmimi: 320 000€
 • Siperfaqe: 150.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: RADHIME
 • Qytet: Vlore
 • Zone: Array