Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament cilesor 1+1,tek Jolla:

Tirana - Tirana - Bulevardi Kashar
59 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 ne Rezidencen me te re ne zonen e Unazes se Re, prane VILA L. Rezidenca Jolla shpk eshte e konceptuar ne module 10 kateshe. Sip totale apartamentit eshte 74 m2,kati 5 ne objekt. Eshte i organizuar ne Sallon+gatim,1 dhome gjumi,korridor,1 banjo,1 ballkon. Orientimi eshte nga Perendimi dhe kubatura perfekte. Cmimi:59.000 Eur Ne faze ndetimi,karabina.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1567
 • Cmimi: 59 000€
 • Siperfaqe: 74.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: ASTIR,VILA L
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array