Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 2 kateshe,Turquoise Marina:

Durres - Durres - Hamallaj
200 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Vile 2 kateshe&oborr ,200 m² tek kompleksi MARINA TORQUISE ne Gjiri i Lalzit. • Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor. Investimi ka në përbërje hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Marine Port dhe faciliete të shumta për t’iu dhuruar një jetesë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve. • Kompleksi “Turquoise Marine” ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Kemi perzgjedhur t’i përshtatemi kërkesave të çdo klienti duke ofruar tipologji apartamentesh, nga ato më të voglat deri te vilat, të gjitha me hyrje individuale. Projekti është konceptuar në një mënyrë të tillë që ta gjejë veten, dhe një çift i ri, edhe një familje e madhe. Në kompleks do të gjeni hapësirën e dedikuar e cila do të krijojë përputhshmëri me kërkesën tuaj. • Vila T6 Vila ka sipërfaqe fizike 108 m2, e cila është e organizuar në kati i pare :ambientin e ngrënies, gatimit dhe kuzhina, një tualet, të aksesueshme me verandën. Kati i dytë është i organizuar në 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Kjo vilë ka një parcelë të dedikuar. • Specifikime teknike: • Sipërfaqe e brendshme…………………………….. 108 m² • Sipërfaqe e përbashkët……………………………..1.83 m² • Sipërfaqe verande……………………………………. 11 m² • Sipërfaqe Oborri……………………………………......91 m² Cmimi:200.000 Euro Faze karabina,aktualisht.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1564
  • Cmimi: 200 000€
  • Siperfaqe: 200.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Gjiri i Lalzit
  • Qytet: Durres
  • Zone: Array