Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje 2+1,Rez. Mangalem 21:

Tirana - Tirana - Alidemi
71 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 tek Kompleksi Mangalem 21, ne zonen Ali Demit. Ndodhet ne nje kompleks te ri te vitit 2022 dhe teper cilesor ne punime. Sip totale eshte 91.3 m2,ne katin e 2- te banimit,me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar sallon bashke me guzhinen,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi:71.500 Eur E sapoperfunduar.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1553
 • Cmimi: 71 500€
 • Siperfaqe: 91.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: MANGALEM REZIDENCE
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array