Cmimi: Nga Tek

Hyrje me qera 3+1 ,Kopshti Zoologjik:

Tirana - Tirana - Rruga Peti
800€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera Apartament ne pallat te ri 3+1 tek Kopshti Zoologjik. Siperfaqe totale eshte 211 M2, Kati 3-te, me ashensor. Organizimi :3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine e veçuar, 3 ballkone, 3 banjo, 1 nga banjot me xhakuzi. E rrethuar nga ullishte,vende per parkim. Apartamenti ka shume drite natyrale si rezultat i dritareve te medha. Dyert jane mjaft cilesore,citofoni. Zone shume e qete, ajer i paster dhe pamje fanastike e Tiranes. Cmimi: 800 Euro/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1542
 • Cmimi: 800€
 • Siperfaqe: 211.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 3
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Kopshti Zoologjik
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array