Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament luksi 2+1, Botaniku:

Tirana - Tirana - Kopshti Botanik
168 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament luksoz 2+1 ne pallat te ri,tek Kopshti botanik . Apartamenti ka siperfaqe 103 m2,ndodhet ne katin 4,me ashensor. Eshte e organizuar ne sallon me kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi,2 tualete ,korridor 1 ballkon. Apartamenti eshte investuar dhe shitet totalisht i mobiluar. Eshte i sapo mobiluar me kushte bashkekohore dhe i investuar ne detaje. Vendodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me te mire dhe te kerkuara te Tiranes. Orientimi eshte jug-Lindje dhe si rrjedhoje eshte i ndricuar gjate gjithe dites. -Interior designi i frymëzuar nga punime të Roberto Cavalli -Parketi është zvicerian, cilësia më e mirë AC5 - Sistemi hidraulik dhe tualetet janë 100% të reja të shtruara me pllakë Gres Porcelan -Sistemi i ndriçimit dhe tavanet e varura janë të ndërthurura nëpër apartament dhe janë të cilësisë gjermane. Aktualisht me qera 700 Euro/Muaj. Cmimi:168.000 Euro Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1516
 • Cmimi: 168 000€
 • Siperfaqe: 103.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: KOPSHTI BOTANIK
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array